Висловлюємо подяку за участь у конкурсі

Висловлюємо подяку Ясинському Владиславу, учню Московської гімназії (учитель Ясинська І.В.) за участь в обласному етапі ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у 2023/2024 навчальному році в номінації "Історія України і державотворення"

18:17 21.02.2024

Всеукраїнський конкурс «Парки – легені міст і сіл»

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради (далі – Центр)  оголошує проведення з  20 лютого по 15 травня 2024 року обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (далі – Конкурс).

23:26 19.02.2024

Всеукраїнський конкурс «День зустрічі птахів»

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради (далі – Центр) оголошує проведення з лютого по квітень 2024 року обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «День зустрічі птахів» (далі-Конкурс).

21:58 19.02.2024

Про проведення обласного етапу Міжнародного конкурсу еколого- валеологічної спрямованості на тему «Квітка буття»

Комунальним закладом «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради протягом лютого-березня 2024 року буде проведений обласний етап Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості на тему «Квітка буття».

17:41 19.02.2024

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля наш спільний дім»

Запрошуємо взяти участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Земля наш спільний дім», який проводить комунальний заклад «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради (далі – Центр) з  20 лютого по 15 квітня 2024 року.

09:45 19.02.2024

Заходи з відзначення Дня Героїв Небесної Сотні

Український інститут національної пам’яті та Національний музей Революції Гідності на виконання Указу Президента України від 11.02.2015 № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» спільно з партнерами підготували Програму заходів, яка включає інформаційні, освітні, виставкові та комеморативні заходи з відзначення Дня Героїв Небесної Сотні.

13:42 16.02.2024