Новини

Всеукраїнська кампанія Всеукраїнської дитячої спілки «Дитячий екологічний парламент» на тему: «Історія моєї школи»

Запрошуємо учнівську молодь закладів загальної середньої освіти взяти участь у обласному етапі Всеукраїнської кампанії Всеукраїнської дитячої спілки «Дитячий екологічний парламент» на тему: «Історія моєї школи», яку проводить

09:17 31.01.2024

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу  молодіжних проєктів з енергозбереження «Енергія і середовище»

Запрошуємо до участі в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу  молодіжних проєктів з енергозбереження «Енергія і середовище», який проводить комунальний заклад «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради.

15:39 30.01.2024

Навчально-методичний посібник «Як ти? Уроки з психології для школярів (10-14 років)»

Міністерство освіти і науки України інформує, що спільно з Українським інститутом розвитку освіти, в рамках національної антибулінгової програми «Дружній простір», створено навчально-методичний посібник «Як ти? Уроки з психології для школярів (10-14 років)».

10:33 29.01.2024

Підсумки відкритого обласного конкурсу-виставки з історико-технічного стендового моделювання "Щит Батьківщини - 2023"

Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 24.01.2024 № 031 "Про підсумки відкритого обласного конкурсу-виставки з історико-технічного стендового моделювання "Щит Батьківщини - 2023"

21:49 27.01.2024

Відкритий обласний конкурс з інформаційних технологій для учнівської молоді «IT_TEEN_ZP»

Запрошуємо учнів та вихованців  взяти участь у Відкритому обласному конкурсі з інформаційних технологій для учнівської молоді «IT_TEEN_ZP», який проводить Комунальний заклад "Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді "Грані" Запорізької обласної ради.   Участь у Конкурсі беруть здобувачі освіти віком від 8 років до 21 року включно закладів загальної середньої освіти. Конкурс проводиться у двох вікових категоріях (якщо інше не зазначено у вимогах до відповідної номінації): молодша – для учасників віком від 8 до 14 років включно; старша – для учасників віком від 15 до 21 року включно. Строки проведення конкурсу – з 29 січня 2024 року по 27 квітня 2024 року. Конкурс проводиться у два етапи:

20:30 27.01.2024

Обласний заочний відкритий конкурс юних фотоаматорів «Фото-бліц»

Запрошуємо учнів та вихованців  взяти участь у Обласному заочному відкритому конкурсі юних фотоаматорів «Фото-бліц», який проводить Комунальний заклад "Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді "Грані" Запорізької обласної ради, Для участі у Конкурсі необхідно: - заповнити реєстраційну форму заяви на участь у Конкурсі за покликанням: https://cutt.ly/hYYmK8L; - надіслати конкурсну фотороботу (якщо є можливість цю роботу надрукувати) на поштову адресу: 69036, м. Запоріжжя, пр. Маяковського, б.14 до 18 лютого 2024 року; - якщо немає можливості надіслати фізичний варіант фотороботи, то для участі у Конкурсі достатньо буде лише її електронного варіанту, який потрібно завантажити у реєстраційній формі заяви у відповідному питанні. Тематика робіт – «Єдність кріз об’єктив». Фотороботи мають відображати єдність і соборність українського народу і всієї України. Строки проведення конкурсу (прийому робіт) – з 29 січня до 18 лютого 2024 року. У Конкурсі беруть участь здобувачі освіти віком від 10 до 21 років (включно) закладів загальної середньої освіти. Лист КЗ ЗНТТУМ «Грані » ЗОР №25  від 25.01. 2024 «Про проведення обласного заочного відкритого конкурсу юних фотоаматорів «Фото-бліц»

20:19 27.01.2024

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Птах року - 2024"

Запрошуємо взяти участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Птах року - 2024", який проводить   Комунальний заклад «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради (далі – Центр) оголошується проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу  «Горобець хатній (Passer domesticus) – птах року 2024» (далі – Конкурс).

11:08 26.01.2024

Обласний конкурс-виставка декоративно-ужиткового, образотворчого та фотомистецтва «Живи, Україно, прекрасна та сильна!»

Запрошуємо взяти участь у обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового, образотворчого та фотомистецтва «Живи, Україно, прекрасна та сильна!», який проводить

10:12 26.01.2024