До уваги батьків та дітей

Шановні учасники освітнього процесу, у зв’язку з поширенням диверсій на залізниці спричиненими діями дітей, що підпали під вплив корегувальників через соціальні мережі нагадуємо про відповідальність за завдання шкоди ОКІ залізничного транспорту (розукомплектування, виведення з ладу колії та приладів організації та контролю руху, тощо).

12:47 15.02.2024

Обласний етап Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO»

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради у лютому – березні 2024 року буде проводити обласний етап Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» (далі – Олімпіада).

21:34 14.02.2024

Захід «Краща STEM-публікація – 2024»

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» проводить захід «Краща STEM-публікація – 2024» (наказ ДНУ «ІМЗО» від 11.01.2024 № 21/03-3).

21:13 14.02.2024

Обласний етап Всеукраїнського родинного конкурсу фотопрезентацій «Вишиванка ‒ оберіг моєї родини»  (приурочений  до Дня вишиванки)

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради  оголошує проведення з  лютого по березень 2024 року обласного етапу Всеукраїнського родинного конкурсу фотопрезентацій «Вишиванка ‒ оберіг моєї родини».

20:42 14.02.2024

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея»

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради оголошує проведення з лютого по березень 2024 року обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея» (далі-Конкурс).

20:17 14.02.2024

Методичні рекомендації "Впровадження професійного стандарту "Фахівець з питань молоді (молодіжний працівник)"

Методичні рекомендації розроблені за підтримки проєкту ПРООН «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та фінансування Міністерства закордонних справ Данії та за експертної участі Ольги Резніченко, Світлани Назарук, Лесі Мукосеєвої та Наталії Рудницької. Думки, висновки чи рекомендації належать авторам чи упорядникам видання та не обов’язково відображають погляди Міністерства молоді та спорту України, Міністерства закордонних справ Данії, Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй чи інших агентств ООН. Методичні рекомендації впровадження професійного стандарту «Фахівець з питань молоді (молодіжний працівник)» / Міністерство молоді та спорту України, ПРООН в  Україні, Всеукраїнський молодіжний центр – Київ, 2023. – 78 стр.

19:50 14.02.2024