Обласний етап Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO»

Дата: 14.02.2024 21:34

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради у лютому – березні 2024 року буде проводити обласний етап Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» (далі – Олімпіада).

До участі в олімпіаді запрошуються учні 8-11 класів закладів загальної середньої освіти.

Олімпіада проводиться у два етапи: І етап – відбірко вий, обласний (заочний); ІІ етап – фінальний (змішаний).

Для участі в заході необхідно до 12 березня 2024 року зареєструватися в режимі онлайн за посиланням: https://forms.gle/2ZysfEtPZk6JwKKq6 та прикріпити тези окремим файлом.

Умови участі в заході розміщено в додатку до листа.

На підставі поданих матеріалів організаційний комітет обласного етапу проведе відбір учасників Всеукраїнського відбіркового етапу олімпіади.

Лист КЗ "ЗОЦЕНТУМ" ЗОР від 12.02.2024 № 22 "Про проведення обласного етапу Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» у 2024 році"