Освіта
2020-2021 навчальний рік
Максимівський НВК
П.І учня/учителя | Місце | Назва конкурсу | Підстава |
Бухрякова Аліна (Керівник Головко О.В.) | ІІ місце | Обласний етап конкурсу образотворчого та фотомистецтва "Україна-європейська країна" | Наказ департаменту освіти і науки ЗОДА |
Васько Андрій (Керівник Головко О.В.) | І місце | Обласний конкурс-виставка дитячого малюнка "Шляхами мужності славетних козаків" | Наказ департаменту освіти і науки ЗОДА |
Бухрякова Аліна (Керівник Головко О.В.) | ІІ місце | Обласний конкурс-виставка дитячого малюнка "Шляхами мужності славетних козаків" | Наказ департаменту освіти і науки ЗОДА |
Ведмедьов Олександр (Керівник Ведмедьова В.О.) | ІІ місце | Обласний конкурс-виставка "Знай і люби свій рідний край" | |
Яганова Злата (Керівник Корольова Т.Р.) | ІІ місце | Обласний конкурс-виставка "Знай і люби свій рідний край" | |
Козар Домініка І(Керівник Корольова Т.Р.) | ІІ місце | Обласний конкурс-виставка "Знай і люби свій рідний край" | |
Головко Микита (Керівник Головко О.В.) | ІІІ місце | Обласний конкурс-виставка "Знай і люби свій рідний край" | |
Васько Анна (Керівник Корольова Т.Р.) | ІІІ місце | Обласний конкурс-виставка "Знай і люби свій рідний край" | |
Щербакова Аліна (керівник Корольова Т.Р.) | ІІІ місце | Обласний конкурс-виставка "Знай і люби свій рідний край" | |
Ведмідьова Аріна (Керівник Ведмідьова О.А.) | ІІІ місце | Обласний конкурс-виставка "Знай і люби свій рідний край" | |
Лях Денис (Керівник Ведмідьова О.А.) | ІІІ місце | Обласний конкурс-виставка "Знай і люби свій рідний край" | |
Запорожський Сергій (Керівник Ведмідьова О.А. | ІІІ місце | Обласний конкурс-виставка "Знай і люби свій рідний край" | |
Карпенко Дарина (Керівник Ведмідьова О.А.) | ІІІ місце | Обласний конкурс-виставка "Знай і люби свій рідний край" | |
Колектив учнів 5 класу (Керівник Ведмедьова В.О.) | ІІІ місце | Обласний конкурс-виставка "Знай і люби свій рідний край" | |
Нікітченко Алла (Керівник Тис Н.В.) | ІІІ місце | Обласний конкурс-виставка "Знай і люби свій рідний край" | |
Ставицька Софія (Керівник Кравчук О.В.) | ІІІ місце | Обласний конкурс-виставка "Знай і люби свій рідний край" | |
Писанко Олександр (Керівник Ведмідьва О.А.) | ІІІ місце | "Космічні фантазії" | |
Ведмедьов Олександр (Керівник Ведмедьова В.О.) | ІІІ місце | "Космічні фантазії" | |
Васько Анна (Керівник Корольова Т.Р.) | І місце | Обласний фестиваль писанок "Писанковий рай" |
наказ департаменту освіти і науки Запорізької ОДА від 03.06.2021 №269 "Про підсумки обласного фестивалю писанок "Писанковий рай" в рамках Всеукраїнського конкурсу з писанкарства "Великодні писанки" |
Яганова Злата (Керівник Корольова Т.Р) | І місце | Обласний фестиваль писанок "Писанковий рай" | |
Пінтіков Володимир (Керівник Ведмідьова О.А.) | І місце | Обласний фестиваль писанок "Писанковий рай" | |
Сердюченко Сергій (Керівник Ведмедьова О.А.) | І місце | Обласний фестиваль писанок "Писанковий рай" | |
Білецька Кароліна (Керівник Плакса Н.А.) | І місце | Обласний фестиваль писанок "Писанковий рай" | |
Кубишкіна Ірина (Керівник Сарана Р.В.) | І місце | Обласний фестиваль писанок "Писанковий рай" | |
Сердюченко Юрій (керівник Сарана Р.В.) | І місце | Обласний фестиваль писанок "Писанковий рай" | |
Сердюченко Олександр (Керівник Шалатова А.В.) | І місце | Обласний фестиваль писанок "Писанковий рай" | |
Яганова Владислава (Керівник Сарана Р.В.) | ІІ місце | Обласний фестиваль писанок "Писанковий рай" | |
Карпенко Кароліна (Керівник Ведмідьова О.А.) | ІІ місце | Обласний фестиваль писанок "Писанковий рай" | |
Щербакова Аліна (Керівник Білецька Я.А.) | ІІ місце | Обласний фестиваль писанок "Писанковий рай" | |
Мильцева Ліля (Керівник Ведмідьова О.А.) | ІІІ мвсце | Обласний фестиваль писанок "Писанковий рай" | |
Мильцева Аліна (Керівник Корольова Т.Р.) | ІІІ місце | Обласний фестиваль писанок "Писанковий рай" | |
Матвєєва Марія (Керівник Корольова Т.Р.) | ІІІ місце | Обласний фестиваль писанок "Писанковий рай" | |
Драчевський Артур (Керівник Корольова Т.Р.) | ІІІ місце | Обласний фестиваль писанок "Писанковий рай" | |
Опанасенко Єлизавета (Керівник Шалатова А.В) | ІІ місце | Обласний конкурс студентських і учнівських робіт "Галактика Цукерберга" в рамках проєкту "Вивчай та розрізняй: інформатична грамотність" | |
Кулагіна Єлизавета (Керівник Шалатова А.В.) | ІІІ місце |
Обласний конкурс студентських і учнівських робіт "Галактика Цукерберга" в рамках проєкту "Вивчай та розрізняй: інформатична грамотність" |
|
Бочковська Інна (Керівник Шалатова А.В.) | ІІІ місце | Обласний конкурс студентських і учнівських робіт "Галактика Цукерберга" в рамках проєкту "Вивчай та розрізняй: інформатична грамотність" | |
Тетерська Еліна (Керівник Шалатова А.В.) | ІІ місце | Інтернет-олімпіада з математики "На урок" | |
Микитуха Діана (Керівник Шалатова А.В.) | ІІ місце | Інтернет-олімпіада з математики "На урок" | |
Козар Домініка (Керівник Шалатова А.В.) | ІІІ місце | Інтернет-олімпіада з математики "На урок" | |
Герасименко Анастасія (Керівник Ведмедьова В.О.) | ІІІ місце | обласний етап конкурсу авторської дитячої і юнацької поезії та прози "Я-за єдину Україну!" | Наказ департаменту освіти і науки ЗОДА від 05.07.2021 №324 |
Шалатова Альона Вікторівна | І місце | Зональний тур Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2021" (номінація "Математика") | Наказ відділу ОКСТ Запорізької РДА Запорізької області від 27.11.2020 № 116 |
Михайло-Лукашівська ЗОШ ІІІ ступенів
П.І учня/учителя | Місце | Назва конкурсу | Підстава |
Кривошеєнко Роман (Керівник Владенко В.В.КЗ "Центр туризму" ЗОР) | ІІІ місце | Змагання Запорізької області з велосипедного туризму |
Наказ департаменту освіти і науки ЗОДА |
Московський НВК
П.І учня/учителя | Місце | Назва конкурсу | Підстава |
Захарова Єлизавета (Керівник Фоменко С.З.) | ІІІ місце | Обласна виставка-конкурс дитячого малюнка "Хочу жити в якісному світі" | Наказ департаменту освіти і науки ЗОДА від 10.11.2020 № 447 |
Охматенко Вікторія (керівник Чив'яга П.П.) | ІІ місце | Обласний конкурс авторської дитячої поезії та прози "Зима крокує - свята дарує" | Наказ департаменту освіти і науки ЗОДА від 23.02.2021 № 91 |
Болотова Катерина (керівник Чив'яга П.П.) | ІІ місце | Обласний конкурс авторської дитячої поезії та прози "Зима крокує - свята дарує" | Наказ департаменту освіти і науки ЗОДА від 23.02.2021 № 91 |
Згурська Вероніка(Керівник Фоменко С.З.) | ІІІ місце | Обласний конкурс дитячого малюнка "Казкова феєрія" | Наказ департаменту освіти і науки ЗОДА від 20.01.2021 №31 |
Малахов Дмитро (Керівник Фоменко С.З.) | ІІІ місце | Обласний конкурс дитячого малюнка "Казкова феєрія" | Наказ департаменту освіти і науки ЗОДА від 20.01.2021 №31 |
Охматенко Вікторія (керівник Чив'яга П.П.) | ІІІ місце | Обласний конкурс дитячого малюнка "Казкова феєрія" | Наказ департаменту освіти і науки ЗОДА від 20.01.2021 №31 |
Салогуб Анастасія (Керівник Фоменко С.В.) | ІІ місце |
Обласний етап конкурсу образотворчого та фотомистецтва "Україна - європейська країна (номінація фотомистецтво) |
Наказ департаменту освіти і науки ЗОДА від 24.05.2021 №258 |
Ваховський Тимофій | ІІІ місце | обласний етап конкурсу авторської дитячої і юнацької поезії та прози "Я-за єдину Україну!" | Наказ департаменту освіти і науки ЗОДА від 05.07.2021 №324 |
Фоменко Світлана Зіновіївна, педагог-організатор | ІІІ місце | Обласний конкурс сценаріїв масових та виховних заходів "Святкова круговерть" | Наказ департаменту освіти і науки ЗОДА від 29.03.2021 № 147 |