Всеукраїнський конкурс «Парки – легені міст і сіл»

Дата: 19.02.2024 23:26

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради (далі – Центр)  оголошує проведення з  20 лютого по 15 травня 2024 року обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (далі – Конкурс).

Конкурс  проходить заочно і проводиться в два етапи:

І етап – обласний з 20 лютого до 15 травня 2024 р.;

ІІ етап – фінальний відбудеться з 15 по 30 травня 2024 року в м. Києві.

Завдання конкурсу:

• вивчення історії зеленого будівництва і садово-паркового мистецтва в Україні, традицій природокористування;

• створення нових парків, лісопарків, скверів та інших об'єктів зеленого будівництва з урахуванням вимог ландшафтної архітектури та садово-паркового мистецтва;

• вирощування посадкового матеріалу плодово-декоративних дерев, кущів, квітів.

До участі у конкурсі запрошуються учнівські колективи закладів загальної середньої освіти.

Оформлення матеріалів конкурсу:

• заявка про участь в конкурсі (П.І. учасника, клас, П.І.Б. керівника, телефон, повна назва освітнього закладу,);

• звіти, фотозвіти про проведену роботу, відеозапис (по бажанню) із записом роботи зі створення нових парків, лісопарків, тощо;

• реферати, матеріали з історії зеленого будівництва і садово-паркового мистецтва в Україні, традиції природокористування сучасних напрямків парко-будівництва;

• фотоальбоми про досвід створення та утримання зелених насаджень, про вирощування посадкового матеріалу плодово-декоративних дерев, кущів, квітів.

На обласний етап роботи надсилаються до 1 травня 2024 року на адресу ЗОЦЕНТУМ: 69068, м. Запоріжжя,  вул. Чарівна, 11, КЗ «ЗОЦЕНТУМ» ЗОР з поміткою «Парки – легені міст і сіл» та на електронну пошту kzzocentum@ukr.net .

Додаткова інформація – за телефоном: 0680613278 Раїса Борисівна Мішкіна (координатор конкурсу).

Матеріали учасників обласного етапу будуть оприлюднені на сайті www.zocentum.com