Новини

ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «АКТУАЛЬНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ STEAM-ОСВІТИ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ»

Запрошуємо  взяти участь у роботі IІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «АКТУАЛЬНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ STEAM-ОСВІТИ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ», яка відбудеться 26 квітня 2024 року в Донецькому державному університеті внутрішніх справ, м. Кропивницький в online форматі.

10:37 22.03.2024

Вітаємо переможця ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Вітаємо Нікітченко Аллу, ученицю 11 класу Максимівського ліцею Михайло-Лукашівської сільської ради Запорізької області (вчитель Ведмедьова В.О.), яка посіла ІІІ місце у науковому відділенні "Філологія" ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

12:13 20.03.2024

Інформаційна кампанія #BraveKidsUkraine «Круті в укритті»

Інформуємо, що з вересня 2023 року, за підтримки Міністерства освіти і науки України у партнерстві з Фондом Східна Європа, в Україні стартувала інформаційна кампанія #BraveKidsUkraine («Круті в укритті»), спрямована на психологічну підтримку дітей під час повітряних тривог. У межах кампанії відомі особистості з України та з-за кордону висловлюють слова підтримки дітям, які перебувають в укриттях, та пропонують прості психологічні практики для зниження тривожності.

14:52 14.03.2024

Відкритий регіональний турнір з робототехніки «Роботландія».

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради з 25 березня до 27 квітня 2024 року проводить Відкритий регіональний турнір з робототехніки «Роботландія».

13:18 14.03.2024

Сумський державний університет запрошує на підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Сумський державний університет запрошує  підвищити кваліфікацію педагогічним працівникам за програмою підвищення кваліфікації «Запобігання та протидія булінгу у закладах освіти: нові реалії воєнного стану».

11:14 11.03.2024

Полтавський Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут запрошує на навчання

Полтавський Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут здійснює підготовку фахівців за освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр» для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського та старшинського складу у Збройних Силах України.

10:34 11.03.2024