Про проведення обласного етапу Міжнародного конкурсу еколого- валеологічної спрямованості на тему «Квітка буття»

Дата: 19.02.2024 17:41

Комунальним закладом «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради протягом лютого-березня 2024 року буде проведений обласний етап Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості на тему «Квітка буття».

Мета конкурсу: сприяння розвитку екологічної свідомості та культури, виховання дбайливого ставлення до природи шляхом поглиблення знань дітей про рослинний і тваринний світ, їх ролі у підтримці біологічного балансу в природному середовищі.

До участі у конкурсі запрошуються учні 1-4 класів, приймаються індивідуальні роботи.

Конкурс проводиться за наступними номінаціями:

1.«Природні об’єкти «Квітка буття» очима дітей» – ручні вироби:

прикраси або аксесуари (кулон / сережки / браслет / намисто).

2. «Екологічна сумка з мотивами природних об’єктів – Квітки буття» – ручні вироби з тканини (з аплікаціями, вишивкою, малюванням тощо).

3. «Один день з життя природи» – відео-блог, максимальний час – 3 хвилини, зі звуковим супроводом.

Вимогами до виробів є наявність окремого паспорта (візитівка)  роботи

(додаток), згода батьків/законних опікунів в довільній формі, етикетки на зворотній стороні або справа внизу з такими даними: прізвище, ім’я, назва навчального закладу (за ІСУО), клас, ПІБ керівника, контактний телефон.(форма ПАСПОРТА)

Прийом робіт до 20 березня 2024 року 23:59 курʼєрською службою Укрпошти, Нової пошти або інше з поміткою «Квітка буття». Поштова адреса вул. Чарівна, 11, м. Запоріжжя, 69068.

Конкурсні роботи не повертаються! Кращі роботи учасників та учасниць будуть надіслані до НЕНЦ в м. Київ.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 050-946-76-47 (Торянік Анастасія Юріївна).