Новини

Про можливості підвищення кваліфікації освітян, які впроваджують ДСБСО (тренінги)

Громадська організація «Освіта без умов»  протягом правового режиму воєнного стану надає підтримку освітянській спільноті по всіх напрямках діяльності. Цьогоріч кожен і кожна з учительства, які працюють в 5-х класах, керуючись новим Державним стандартом базової середньої освіти за концепцією «Нова українська школа», шукають засоби її реалізації.

14:11 11.01.2023

Підсумки відкритого обласного конкурсу усноісторичних пошукових робіт учнівської молоді "Жива історія на перетині епох"

Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 03.01.2023 № 04 "Про підсумки відкритого обласного конкурсу усноісторичних пошукових робіт учнівської молоді "Жива історія на перетині епох"

08:46 06.01.2023

Мобільний виставковий проєкт «Сучасне військо крізь призму минулого»

Центром досліджень воєнної історії Збройних Сил України підготовлено мобільний виставковий проєкт «Сучасне військо крізь призму минулого», що складається з двох тематичних блоків: перший присвячений українській мілітарній історії ХХ століття, другий – підрозділам Збройних Сил України, що наслідують історичні традиції українського війська.

08:12 06.01.2023

Продовжено термін прийому заявок на конкурс творчих проєктів "Код нації"

Громадська організація «Молоде покоління» є Національним організатором Всеукраїнського конкурсу творчих проєктів «Код Нації. Українська Сніжниця», що проводиться у рамках Національного фестивалю «Код Нації» взимку 2022-2023 років. Національними організаторами конкурсу також є благодійний фонд «Відсоток Небайдужих», Всеукраїнський молодіжний рух Let`s do it Ukraine, проєкт «ProМову»; інформаційним партнером заходу є Український державний центр позашкільної освіти.

22:28 05.01.2023