Новини

Курс "Місце злочину. Судово-медична експертиза смерті внаслідок дії радіаційного опромінення та високих температур"

Лабораторія експериментальних досліджень «Ex Lab» Національного центру «Мала академія наук України» анонсує курс "Місце злочину. Судово-медична експертиза смерті внаслідок дії радіаційного опромінення та високих температур".

21:24 05.01.2023

До відома здобувачів освіти! Профорієнтаційне тестування.

Запрошуємо здобувачів освіти старшої школи долучитися до  Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії» ( далі –Проєкт), який започатковано Міністерством освіти і науки України спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»  ( далі –Проєкт).

12:52 03.01.2023

Онлайн-зустрічі «Дива Всесвіту»

Запрошуємо учнів 3-7 класів закладів загальної середньої освіти у період з 08 січня до 25 червня 2023 року до участі у циклі онлайн-зустрічей «Дива Всесвіту» в  рамках Всеукраїнських профільних шкіл Малої академії наук України.

21:13 02.01.2023

Проєкт "Крок до наук" курс «Метеорні явища в атмосфері Землі»

Національним центром «Мала академія наук України» у період з 18 січня до 08 лютого 2023 року буде проведено курс «Метеорні явища в атмосфері Землі» в рамках Всеукраїнських профільних шкіл Малої академії наук України.

20:52 02.01.2023

Вітаємо переможців обласного очно-заочного конкурсу художньо-технічної творчості "Барви козацької Хортиці"

Вітаємо ученицю Максимівського ліцею, яка стала переможницею обласного очно-заочного конкурсу художньо-технічної творчості "Барви козацької Хортиці"

22:29 29.12.2022