Курс "Місце злочину. Судово-медична експертиза смерті внаслідок дії радіаційного опромінення та високих температур"

Дата: 05.01.2023 21:24

Лабораторія експериментальних досліджень «Ex Lab» Національного центру «Мала академія наук України» анонсує курс "Місце злочину. Судово-медична експертиза смерті внаслідок дії радіаційного опромінення та високих температур".

Для кого: учні 9-11 класів.

Про що: Судово-медичне дослідження ураження іонізуючим випромінюванням відрізняється своїми аутопсичними особливостями та специфікою діагностики причини смерті чи розладу здоров'я. На заняття розглянемо та навчимося ідентифікувати та класифікувати травматизацію за дії різних видів іонізуючого опромінення та високих температур, форми, перебіг та ступінь променевої хвороби, особливості патоморфологічних змін в організмі після дії іонізуючого опромінення та високих температур. Разом з тим з’ясуємо основні заходи безпеки при загрозі застосування цього типу зброї масового ураження, першу домедичну допомогу людині при виникненні підозри на радіаційне опромінення та методам протидії виникненню променевої хвороби.

Коли: з 16 січня до 6 лютого (лекції щопонеділка та щочетверга о 17.00). Тривалість заняття до 90 хв.

Як: онлайн, через платформи "Zoom" та "Google Classroom".

Група слухачів/учасників курсу буде формуватись з учнів, які вчасно зареєструвалися до участі.

Інформацію про зарахування на курс та код "Google Classroom" буде надіслано на електронну адресу, зазначену під час реєстрації в період з 14 до 16 січня.

Участь безкоштовна.

Реєстрація за покликанням: https://forms.gle/xNtqZ5CWGwM5PR3u6