Про можливості підвищення кваліфікації освітян, які впроваджують ДСБСО (тренінги)

Дата: 11.01.2023 14:11

Громадська організація «Освіта без умов»  протягом правового режиму воєнного стану надає підтримку освітянській спільноті по всіх напрямках діяльності. Цьогоріч кожен і кожна з учительства, які працюють в 5-х класах, керуючись новим Державним стандартом базової середньої освіти за концепцією «Нова українська школа», шукають засоби її реалізації.

З метою створення умов для реалізації права педагогічних працівників на самостійний вибір конкретних форм, видів, напрямів і суб’єктів надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації, допоміжної діяльності щодо реалізації концепції «Нова українська школа» та Державного стандарту базової середньої освіти пропонуємо можливості підвищення кваліфікації (тренінги) на БЕЗКОШТОВНІЙ ОСНОВІ  від громадської організації «Освіта без умов», яка є суб’єктом підвищення кваліфікації відповідно до постанови Кабінету міністрів №800 (зі змінами) https://edway.in.ua/uk/spk/210/detail/

Тренінги проводяться за такими напрямками:

- інструменти та сучасні підходи НУШ;

- оцінювання НУШ;

- інклюзія НУШ.

Документ, що видається за результатами навчання - сертифікат про підвищення кваліфікації за один тренінг (один день - 6 годин (0,20 кредитів ЄКТС) на Національній платформі можливостей професійного розвитку «EdWay», деталі надійдуть у листі після реєстрації.