Новини

Підсумки участі учнівської молоді в обласному етапі Всеукраїнських конкурсів "Годівничка" та "День зустрічі птахів"

Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 28.04.2023 №166 "Про підсумки участі учнівської молоді в обласному етапі Всеукраїнських конкурсів "Годівничка" та "День зустрічі птахів"

10:27 04.05.2023

Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького запрошує на навчання за новою освітньою програмою "Клінічна та реабілітаційна психологія" другого (магістерського) рівня освіти.  Наразі ЗВО тимчасово переміщений у м. Запоріжжя і офіційно провадить свою діяльність.

10:18 04.05.2023

Підвищення кваліфікації згідно з навчальними модулями II етапу програми прикладного наукового дослідження «Лідерство: ефективна комунікація та взаємодія в умовах воєнного часу»

Запрошуємо керівників ЗЗСО підвищити  кваліфікацію згідно з навчальними модулями II етапу програми прикладного наукового дослідження «Лідерство: ефективна комунікація та взаємодія в умовах воєнного часу».

15:39 03.05.2023