Новини

Підсумки участі закладів освіти в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу молодіжних проєктів з енергозбереження "Енергія і середовище"

14:19 17.04.2023

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Переможна марка юних натуралістів»

Знову запрошуємо до участі у обласному  етапі Всеукраїнського конкурсу «Переможна марка юних натуралістів», який проводить Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді   протягом квітня до 01 травня 2023 року

14:37 13.04.2023

Про створення добірки розробок інтегрованого заняття природничого напряму НУШ

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Національною академією педагогічних наук України, Інститутом проблем виховання НАПН України ініціює створення Добірки розробок інтегрованого заняття природничого напряму з метою втілення в життя основних ідей НУШ, стимулювання до інноваційної професійної діяльності, створення інформаційного банку науково-педагогічних ідей.

11:05 13.04.2023

Всеукраїнська науково-практична конференція «Захист психічного здоров’я учасників освітнього процесу в умовах війни та повоєнного часу»

Запрошуємо педагогічних працівників взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Захист психічного здоров’я учасників освітнього процесу в умовах війни та повоєнного часу», присвячена 105-ї річниці від дня народження Василя Сухомлинського, яка відбудеться 5 травня 2023 року в онлайн-форматі.

14:32 10.04.2023