Новини

Вітаємо переможців обласного заочного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», які посіли

13:17 03.05.2023

Міжнародного підвищення кваліфікації (вебінар) на тему: «Трансфер освітніх технологій в країнах Європейського Союзу та Україні»

Запрошуємо долучитися до міжнародного підвищення кваліфікації (вебінар) на тему: «Трансфер освітніх технологій в країнах Європейського Союзу та Україні»

10:59 03.05.2023

Про підсумки участі учнівської молоді в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну "Квітуча Україна"

15:43 02.05.2023