Новини

Вітаємо переможців обласного фестивалю писанок "Писанковий рай" в рамках Всеукраїнського конкурсу з писанкарства "Великодні писанки", які посіли

08:32 22.05.2023

Вітаємо нагороджених Грамотами учасників обласної національно-патріотичної благодійної акції дитячих малюнків-привітань «Великодній кошик військовому»

13:09 18.05.2023

Заключний концерт обласного фестивалю «Поетичний травень»

З метою популяризації кращих зразків літературного надбання, використання творчого доробку літературної спадщини українських класиків та сучасних поетів 24 травня 2023 року о 15.00 у приміщені комунального закладу «Запорізький академічний обласний театр юного глядача» Запорізької обласної ради (вул. Незалежної України 55а), за участі артистів театру, творчих колективів та окремих виконавців Запорізької області відбудеться заключний концерт обласного фестивалю «Поетичний травень».

11:03 18.05.2023

Обласний відкритий лего-фестиваль «GRANI LEGO FEST»

Запрошуємо до участі у обласному відкритому лего-фестивалі «GRANI LEGO FEST», який проводить Комунальний заклад «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради   (далі - Фестиваль).

10:43 18.05.2023

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного запрошує до навчання

Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного, особовий склад якого в 2014 році передислокувався з Бойовим прапором із міста Севастополь до міста Одеса з метою подальшого виховання майбутніх захисників України.

09:59 18.05.2023

Державний податковий університет (м. Ірпінь) запрошує на навчання

Державний податковий університет (м. Ірпінь) – єдиний заклад вищої освіти, що здійснює профільну підготовку фахівців за всіма освітніми рівнями: бакалавра, магістра, доктора філософії для потреб Міністерства фінансів України та органів, діяльність яких ним координується, зокрема для Державної податкової служби України, Державної митної служби України, Державної аудиторської служби України.

09:36 18.05.2023

ТРЕНІНГИ З РОЗВИТКУ КОМП’ЮТЕРНИХ НАВИЧОК, НА БЕЗОПЛАТНІЙ ОСНОВІ, ДЛЯ ПЕРСОНАЛУ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ У ГРОМАДАХ-ПАРТНЕРАХ.

Благодійна організація «Благодійний фонд «КІ ФАНД»» в рамках проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) “Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України” щодо підтримки партнерських громад в ІТ-сфері, що реалізується БО “БФ “Кі Фанд””, розпочинає проведення Тренінгів з розвитку комп’ютерних навичок, на безоплатній основі, для персоналу закладів соціального захисту, охорони здоров’я та освіти у громадах-партнерах.

15:48 17.05.2023

Наказ Департаменту освіти і науки  ЗОДА від 11.05.2023 №192  "Про підсумки проведення ІІ Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді «Військово-історичні події на теренах України: минуле і сучасність»

15:42 17.05.2023