Тиждень грошей

З 18 по 24 березня 2024 в Україні буде відзначати Всесвітній тиждень грошей (англ. Global Money Week 2024), у якому щороку беруть участь більше ніж 100 країн світу. Національний банк України є офіційним координатором Global Money Week в Україні.

12:04 25.02.2024

Про проведення ХХV ювілейної міжнародної науково-практичної  конференції "Відновлювана енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті".

Національним центром «Мала академія наук України» спільно з Інститутом відновлюваної енергетики НАН України, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» 22 - 24 травня буде проведено молодіжну секцію для школярів в рамках XXV ювілейної міжнародної науково-практичної конференції «Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті» (далі - конференція).

13:40 22.02.2024

Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали»

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради протягом лютого-березня проводить обласний етап Всеукраїнського конкурсу юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського (далі Конкурс).

13:30 22.02.2024

Підвищення кваліфікації за кошти Фонду загальнообов’язкового державного страхування України на випадок безробіття (ваучери).

Запорізький національний університет запрошує педагогічних працівників ЗЗСО пройти підвищення кваліфікації за кошти Фонду загальнообов’язкового державного страхування України на випадок безробіття (ваучери).

12:50 22.02.2024

Конкурс наукових рефератів

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради з метою пошуку і підтримки талановитої учнівської молоді; поглиблення і систематизації шкільних знань з екології; виховання відповідального ставлення до природи та формування навичок написання академічних текстів у науковому стилі протягом лютого-квітня проводить щорічний обласний заочний конкурс наукових рефератів (далі – Конкурс).

12:32 22.02.2024

Українським центром оцінювання якості освіти оприлюднено демонстраційні варіанти предметних тестів — складників національного мультипредметного тесту (НМТ).

22:54 21.02.2024