Антибулінг

У рамках здійснення парламентського контролю відповідно до статей 1, 3 Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини» під час моніторингу інформації, розміщеної в ЗМІ та соціальних мережах, було виявлено повідомлення, що мають ознаки ймовірного кібербулінгу та можуть призвести до порушення прав та інтересів дітей.

13:27 01.03.2024

Проєкт для навчання педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти «ДІЗНайся: про дистанційне і змішане навчання»

Міністерство освіти і науки України, Громадська спілка «Освіторія» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні реалізують проєкт для навчання педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти «ДІЗНайся: про дистанційне і змішане навчання».

11:30 01.03.2024

Проєкт «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті»

Міністерство освіти і науки України в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), Міністерством культури та інформаційної політики України та МБФ «Академія української преси» (АУП) за підтримки Посольства США в Україні реалізує проєкт «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті» (Додаток до протоколу про наміри між Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (ІRЕХ) та Міністерством освіти і науки України від 2 червня 2023 року).

22:14 29.02.2024

Обласний заочний конкурс флешмобів «В єднанні сила й міць держави»

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради, з метою формування у підростаючого покоління національно-культурної ідентичності, привернення уваги до розвитку

21:49 29.02.2024

Обласний фестиваль-конкурс патріотичної пісні та авторської поезії «Україна – це Ми»

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради, з метою пропаганди творів громадянського і національно-патріотичного звучання, творів, які оспівують славетні подвиги українського народу; виховання у підростаючого покоління патріотичної свідомості, любові до рідного краю, його історичного минулого; вшанування полеглих за волю, єдність і незалежність України; популяризації творів патріотичної тематики минулого та сьогодення; пропаганди музичного мистецтва серед молоді; подальшого розвитку і підтримки талановитих художніх колективів та окремих виконавців, проводить з 01 березня до 31 серпня 2024 року обласний фестиваль-конкурс патріотичної пісні та авторської поезії «Україна – це Ми».

20:42 29.02.2024

Безкоштовний дистанційний курс "Фінансова грамотність"

Національний банк України  розробив безкоштовний дистанційний курс із підвищення кваліфікації для педагогів за напрямом “Фінансова грамотність” із залученням провідних експертів фінансового ринку України.

15:34 25.02.2024