Заходи з відзначення Дня Героїв Небесної Сотні

Український інститут національної пам’яті та Національний музей Революції Гідності на виконання Указу Президента України від 11.02.2015 № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» спільно з партнерами підготували Програму заходів, яка включає інформаційні, освітні, виставкові та комеморативні заходи з відзначення Дня Героїв Небесної Сотні.

13:42 16.02.2024

До уваги батьків та дітей

Шановні учасники освітнього процесу, у зв’язку з поширенням диверсій на залізниці спричиненими діями дітей, що підпали під вплив корегувальників через соціальні мережі нагадуємо про відповідальність за завдання шкоди ОКІ залізничного транспорту (розукомплектування, виведення з ладу колії та приладів організації та контролю руху, тощо).

12:47 15.02.2024

Обласний етап Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO»

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради у лютому – березні 2024 року буде проводити обласний етап Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» (далі – Олімпіада).

21:34 14.02.2024

Захід «Краща STEM-публікація – 2024»

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» проводить захід «Краща STEM-публікація – 2024» (наказ ДНУ «ІМЗО» від 11.01.2024 № 21/03-3).

21:13 14.02.2024

Обласний етап Всеукраїнського родинного конкурсу фотопрезентацій «Вишиванка ‒ оберіг моєї родини»  (приурочений  до Дня вишиванки)

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради  оголошує проведення з  лютого по березень 2024 року обласного етапу Всеукраїнського родинного конкурсу фотопрезентацій «Вишиванка ‒ оберіг моєї родини».

20:42 14.02.2024

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея»

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради оголошує проведення з лютого по березень 2024 року обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея» (далі-Конкурс).

20:17 14.02.2024