Наші зустрічі

Зустрічі спільнот

17 лютого 2022 року на базі Антонівського НВК відбулися зустрічі таких спільнот: вчителів початкових класів та суспільно -природничих наук. Вчителі початкових класів спостерігали за уроком літературного читання у 4 класі (Учитель Шпак М.В.), а вчителі географії - за уроком у 8 класі (Учитель Гришаєнко О. А). Педагоги нашої громади в котре переконалися, що такі зустрічі дають можливість розвивати свою педагогічну майстерність.

15:49 17.02.2022

Спостереження уроку

Робота освітянських спільнот Михайло-Лукашівської громади набирає обертів. Сьогодні, 8 лютого 2022, відбулося спостереження уроку "Я досліджую світ " у 4 класі Привільненського НВК (учитель Алексеєва О. М.) Присутні побачили практичне впровадження ідей Нової Української Школи.

09:24 08.02.2022

Зустрічі фізкультурно-оздоровчої спільноти та спільноти мистецтвознавців

Сьогодні, 28.01.2022 року, на базі Привільненського НВК відбулися зустрічі фізкультурно-оздоровчої спільноти та спільноти мистецтвознавців, під час яких спостерігали за уроком фізичної культури на тему "Теніс"(учитель Меланки М. і.) та урок музичного мистецтва на тему" Професійна музика" (учитель Курносенко Н. О.), а також поділилися досвідом роботи вчителі Максимівського НВК Білецька Я. А. та Кравчук О. В. Отже, педагоги нашої громади постійно працюють над підвищенням свого професійного рівня.

12:03 28.01.2022

Зустріч спільноти філологів

Педагогічні працівники нашої громади продовжують підвищувати свій професійний рівень шляхом вивчення досвіду колег, проведення та відвідування відкритих уроків. Сьогодні, 20 січня 2022 року, відбулася зустріч спільноти філологів, на якій спостерігали бінарний урок (українська мова та зарубіжна література) у 6 класі Максимівського НВК, який провели учителі Холод Ю. В. та Головко О. В. Разом з учнями подорожували океаном Знань, вивчаючи прикметник та оповідання А. П. Чехова "Товстий і Тонкий", вчилися працювати самостійно, в парах, групах. Педагоги ще раз переконалися у тому, що професія " вчитель" потребує постійного пошуку та навчання.

18:12 20.01.2022

Досвід роботи учителі, які атестуються у 2022 році

Січень 2022. Існує думка, що коли в учнів канікули, то відпочивають і вчителі. Насправді - не так. У цей період вчителі систематизовують та оновлюють дидактичні матеріали, коригують календарні плани з предметів, займаються самоосвітою, тощо. А цього року, під час зимових канікул, збиралися на зустрічі, щоб ознайомитися із досвідом роботи колег закладів освіти громади. Зібралися такі спільноти: вчителів початкових класів, філологів, точних наук та суспільно-природничих наук. На зимових зустрічах презентували досвід роботи учителі, які атестуються у 2022 році.

12:25 09.01.2022

Зустріч філологів

05.01.2022 року, на базі Михайло-Лукашівської загальноосвітньої школи відбулася зустріч спільноти філологів , на якій вчителі Фастовець Н. І., Ніконорова Т. В., Ахінько А. В. підготували презентації досвіду роботу.

08:15 06.01.2022

Зустріч спільноти вчителів початкових класів

Завершуємо серію зустрічей спільнот у І семестрі 2021-2022 навчального року. Сьогодні, 24.12.2021, спільнота вчителів початкових класів подорожувала Всесвітом разом із учнями 4 класу Максимівського НВК під час інтегрованого уроку української мови та Я досліджую світ. Також ще раз переконалися у майстерності, професіоналізмі вчителя Корольової Т. Р., яка має звання "старший вчитель", є очільником спільноти початкових класів, і яка постійно ділиться досвідом роботи з колегами.

15:37 24.12.2021

Зустріч осередку вчителів англійської мови спільноти філологів

22 грудня 2021 відбулася зустріч осередку вчителів англійської мови спільноти філологів, на якій спостерігали за уроком англійської мови у 4 класі Михайло-Лукашівській ЗОШ. Вчитель Ахінько А.В., не дивлячись на те, що має невеликий стаж педагогічної діяльності, провела урок як справжній професіонал.

18:04 22.12.2021

Зустріч спільноти вчителів початкових класів Михайло-Лукашівської громади

22 грудня 2021 року відбулася зустріч спільноти вчителів початкових класів Михайло-Лукашівської громади, на якій спостерігали за уроком читання у 2 класі Михайло-Лукашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ( учитель Справко Н. М.) Це був по-справжньому сучасний урок, на якому діти вчилися граючись, панувала атмосфера емоційної піднесеності, було психологічно комфортно і просто КЛАСНО!

09:00 22.12.2021

Урок історії

А ми продовжуємо знайомити із проведенням зустрічей наших освітянських спільнот громади. Сьогодні, 16 грудня 2021,  осередок вчителів історії спільноти суспільно-природничих наук подорожував разом із шестикласниками Михайло-Лукашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та вчителем Счасливою М. О. у Давню Грецію.

15:53 16.12.2021