Зустрічі спільнот

Дата: 22.09.2022 11:55

Добігає кінця вересень. У освітян цей місяць завжди "гарячий", адже початок нового навчального року і треба провести безліч організаційних заходів.

Щоб проаналізувати роботу за минулий навчальний рік, опрацювати методичні рекомендації з предметів, розібратися з особливостями викладання та оцінювання у 5 класі НУШ, обговорити питання організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання, ведення електронного журналу та щоденника, збиралися освітяни на традиційні зустрічі спільнот. Також під час роботи спільноти психолого- виховного супроводу познайомилися, поспілкувалися та розглянули перспективні питання роботи з Поліцейськими Офіцерами Громади. 2022-2023 навчальний рік проходить в надскладних умовах, але при спільній та злагодженій роботі педагогів, учнів, батьків ми зможемо подолати виклики часу. Перемога обов'язково настане і діти зможуть повернутися до світлих та затишних кабінетів. А поки що час вимагає відповідального та сумлінного ставлення до навчання в дистанційному форматі. Нехай цей рік буде не менш успішним, а головне, як найшвидше- мирним.