Підсумкові зустрічі

19 та 20 травня 2022 року в онлайн -режимі було проведено підсумкові зустрічі дев'яти освітянських спільнот Михайло-Лукашівської громади, на яких було обговорено організоване завершення навчального року, проблеми дистанційного навчання та інші проблемні питання галузі. На жаль, з поважних причин не всі заходи, які було заплановано, вдалося провести впродовж року, але освітяни нашої громади твердо вірять в перемогу і тоді наступного року зможуть реалізувати задумане.

15:35 23.05.2022

День вишиванки

Працівники відділу та директори закладів освіти Михайло-Лукашівської сільської ради долучилися до акції "Одягни вишиванку" #ДеньВишиванки

08:25 22.05.2022

День єднання

Колектив відділу освіти, культури, молоді та спорту долучився до заходів з нагоди Дня єдності

10:57 16.02.2022

Зустріч спільноти початкових класів

Доки інші громади думають: як організувати професійнійний розвиток педагогічних працівників, ми пробуємо практично впроваджувати свою модель професійного розвитку педагогічних працівників. Саме з цією метою пройшли зустрічі спільноти вчителів початкових класів на базі Московського НВК, на якій відбулося спостереження за уроками математики у 1 класі ( учитель Линник О. М.), математики у 3 класі ( учитель Скрябікова О. В.), німецької мови ( учитель Ніконорова Т. В.).  Вчителі Московського НВК поділилися досвідом роботи впровадження концепції НУШ. Далі буде...

11:15 01.02.2022

Олімпіада з фізичної культури

На базі  Михайло-Лукашівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся  І етап  обласної олімпіади з фізичної культури - 2021.

13:59 17.12.2021

Підведено підсумки ІІ етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика. Всього у конкурсі взяли участь 16 учнів із усіх закладів освіти нашої громади. Найкращі результати показали такі учні: ІІ місце Панченко Олександра, учениця 4 класу Михайло-Лукашівської ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Бринь А. І.) ; ІІІ місце Пономарьова Катерина, учениця 4 класу Антонівського НВК ( учитель Шпак М. В.), Макєєва Ганна, учениця 4 класу Михайло-Лукашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ( учитель Бринь А. І.), Пугач Альбіна, учениця 8 класу Михайло-Лукашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель Доценко О. О.), Меланко Ганна, учениця 10 класу Привільненського НВК (учитель Мізерна В. М.) ВІТАЄМО переможців!

12:45 13.12.2021

Подорож до Харкова

02.10.2021 року. Свято продовжується. Освітяни нашої громади в м. Харків. Захоплююча оглядова екскурсія містом, прогулянка парками, спілкування з друзями, знайомими, колегами із закладів освіти на чолі з головою Елена Байдукова у святковий вихідний день. Що може бути краще... Дякуємо за організацію заходу Natalya Fastovets та туристичній фірмі Веста Тревел.

08:51 03.10.2021

Вітання освітян

Сьогодні вітання приймали освітяни Михайло-Лукашівської громади з нагоди професійного свята. Урочистий концерт підготували учні та вчителі Антонівського НВК.

12:35 30.09.2021