Вітаємо наших переможців!

Дата: 05.05.2022 16:48

У такий нелегкий воєнний час учні закладів освіти Михайло-Лукашівської громади, під керівництвом педагогів, продовжують брати участь у конкурсах. І сьогодні ми дізналися про переможців обласного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об'єктиві натураліста".

З радістю вітаємо

у номінації "Кращий відеофільм"

ІІ місце - групу учнів (7,9 класів) Привільненського НВК (вчитель Меланко М.І.)

у номінації "Кращий слайдфільм"

ІІ місце - Данчишина Олексія, учня 4 класу Максимівського НВК (вчитель Корольова Т.Р.)

у номінації "Краща фоторобота"

І місце - Матвєєву Марію, ученицю 4 класу Максимівського НВК (вчитель Корольова Т.Р.)

І місце - Мильцеву Аліну, ученицю 4 класу Максимівського НВК (вчитель Корольову Т.Р.)

ІІ місце - Джигірь Кирила, учня 4 класу Максимівського НВК (вчитель Корольова Т.Р.)

ІІ місце- Харьковську Орину, ученицю 1 класу Московського НВК (вчитель Линник О.М.)

ІІ місце - Авраменко Мілану, ученицю 1 класу Московського НВК (вчитель Линник О.М.)

ІІ місце - Діденко Карину, ученицю 1 класу Московського НВК (вчитель Линник О.М.)

ІІ місце - Захарова Олександра, учня Московського НВК (вчитель Линник О.М.)

ІІ місце - Джеріхову Ольгу, ученицю 5 класу Московського НВК (вчитель Ілова Т.А.)

ІІІ місце - Валько Діану, ученицю 1 класу Московського НВК (вчитель Линник О.М.)

ІІІ місце- Білу Уляну Денисівну, ученицю 5 класу Московського НВК (вчитель Ілова Т.А.)

ІІІ місце - Охматенко Вікторію, ученицю 4 класу Московського НВК (вчитель Чив'яга П.П.)

ІІІ місце - Ясинську Вікторію, ученицю 5 класу Московського НВК (вчитель Фоменко С.З.)

Віримо в світле майбутнє! Віримо в перемогу! Україна переможе! Адже маємо таких талановитих дітей

Список перемоців