Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу»

Дата: 02.12.2021 11:57

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 04.10.2021 № 4/828-21 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів», наказу Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації від 29.12.2020 № 542 «Про залучення учнівської та студентської молоді до туристсько- краєзнавчої діяльності та підвищення кваліфікації педагогічних кадрів освіти Запорізької області на базі комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради» у січні 2022 року буде проводитись конкурс екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу» (далі - Конкурс).

Конкурс проводиться за змістом музеїв та за кожним напрямком окремо:

1) військово-історичні; 2) етнографічні; 3) музеї історії освіти або історії закладу освіти.

До участі у Конкурсі запрошуються учні (вихованці) закладів загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти.

Роботи (текст екскурсії і презентація) надсилаються до 04 січня 2022 року на електронну адресу відділу краєзнавства та патріотичного виховання КЗ «Центр туризму» ЗОР: kray zoctkum@ukr.netз приміткою «Конкурс екскурсоводів».

Очний етап Конкурсу, попередньо в онлайн-форматі, заплановано на 20 січня 2022 р.

Конкурс проводиться відповідно до діючого Регламенту (з Регламентом можна ознайомитися на сайті КЗ «Центр туризму» ЗОР у розділі «План обласних масових заходів для учнівської молоді, які проводить відділ краєзнавства та патріотичного виховання»).

Додаткова інформація за телефоном відділу краєзнавства та патріотичного виховання КЗ «Центр туризму» ЗОР: (061) 224-24-71, завідувач відділу краєзнавства та патріотичного виховання Дмитро Вікторович Янущенко, м.т.:       0684899022; методист відділу - Ольга Миколаївна Новаковська, м.т.: 0951337903.