15 вересня 2022 року - День прибирання в громаді

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Михайло-Лукашівської сільської ради  запрошує усіх жителів громади, підприємства та організації, які діють на території Михайло-Лукашівської ТГ 15 вересня 2022 року взяти участь в акції, яка присвячена Всесвітньому дню прибирання  в різних форматах в залежності від можливостей у воєнних реаліях: цифрове прибирання онлайн; прибирання прибудинкових територій, прибирання територій установ, організацій, закладів освіти; сортування вторинної сировини та здача на перероблення; приурочення осіннього місячнику благоустрою до Всесвітнього дня прибирання в Україні тощо.

19:23 13.09.2022

Всесвітній День прибирання

Запрошуємо учнів закладів освіти взяти участь у щорічній міжнародній соціально-екологічній акції «Всесвітній день прибирання», яка відбудеться  17 вересня 2022 року, акція проводиться з метою формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

19:10 13.09.2022

Всеукраїнський конкурс есе

Відповідно до листа Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді від 31.08.2022 № 216 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд)», з метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, пошуку та розкриття юних талантів, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, готовності бути захисником України, брати участь у суспільному і культурному житті країни, подальшого розвитку форм і методів національно-патріотичного виховання, реального розвитку соціальної згуртованості суб?єктів освітнього процесу, комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради проводиться обласний етап Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд) (далі – Конкурс).

17:17 08.09.2022