Новини

Вебінар «Ключові навички дітей шкільного віку у воєнні часи. Як навчити дітей безпечної поведінки в інтернеті»

Команда проєкту #stop_sexтинг запрошує педагогічних працівників на серію освітніх онлайн заходів «Ключові онлайн-навички дітей шкільного віку у воєнні часи. Як навчити дітей безпечної поведінки в інтернеті». Освітні заходи та методичні матеріали розроблені окремо для вчителів молодшої, середньої та старшої школи.

14:02 17.11.2022

Вітаємо переможців!

Вітаємо учнів Московської гімназії - переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі".

12:57 16.11.2022

Обласний конкурс-виставка з історико-технічного стендового моделювання «Щит Батьківщини»

До участі у обласному конкурсі-виставці з історико-технічного стендового моделювання «Щит Батьківщини» запрошуються команди здобувачів освіти закладів освіти, віком до 18 років включно, участь яких попередньо узгоджується з Центром НТТУМ «Грані». .

12:36 16.11.2022

Всеукраїнська історико-краєзнавчої конференції учнівської та студентської молоді

Запрошуємо  взяти участь у XV Всеукраїнській історико-краєзнавчій конференції учнівської та студентської молоді «Південно-Східна Україна: зі стародавності у XXI століття», яка відбудеться   02-04 грудня 2022 року у       м. Кропивницький в режимі онлайн.

10:29 16.11.2022

Підсумки Міжрегіональних геолого-краєзнавчих онлайн-змагань учнівської молоді "Юний геолог"

Наказ Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 03.11.2022 № 346 "Про підсумки Міжрегіональних геолого-краєзнавчих онлайн-змагань учнівської молоді "Юний геолог"

08:33 09.11.2022