Новини

Підсумки відкритого обласного конкурсу усноісторичних пошукових робіт учнівської молоді "Жива історія на перетині епох"

Наказ Департаменту освіти і науки ЗОДА від 03.01.2023 № 04 "Про підсумки відкритого обласного конкурсу усноісторичних пошукових робіт учнівської молоді "Жива історія на перетині епох"

08:46 06.01.2023

Мобільний виставковий проєкт «Сучасне військо крізь призму минулого»

Центром досліджень воєнної історії Збройних Сил України підготовлено мобільний виставковий проєкт «Сучасне військо крізь призму минулого», що складається з двох тематичних блоків: перший присвячений українській мілітарній історії ХХ століття, другий – підрозділам Збройних Сил України, що наслідують історичні традиції українського війська.

08:12 06.01.2023

Продовжено термін прийому заявок на конкурс творчих проєктів "Код нації"

Громадська організація «Молоде покоління» є Національним організатором Всеукраїнського конкурсу творчих проєктів «Код Нації. Українська Сніжниця», що проводиться у рамках Національного фестивалю «Код Нації» взимку 2022-2023 років. Національними організаторами конкурсу також є благодійний фонд «Відсоток Небайдужих», Всеукраїнський молодіжний рух Let`s do it Ukraine, проєкт «ProМову»; інформаційним партнером заходу є Український державний центр позашкільної освіти.

22:28 05.01.2023

Курс "Місце злочину. Судово-медична експертиза смерті внаслідок дії радіаційного опромінення та високих температур"

Лабораторія експериментальних досліджень «Ex Lab» Національного центру «Мала академія наук України» анонсує курс "Місце злочину. Судово-медична експертиза смерті внаслідок дії радіаційного опромінення та високих температур".

21:24 05.01.2023