Обласна учнівська екоініціатива «Процвітай моя земле»

Дата: 26.03.2024 22:24

Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (далі–Центр) в рамках обласного екологічного проєкту «Зелена хвиля Перемоги» ініціює проведення обласної учнівської екоініціативи «Процвітай моя земле» з 04 березня 2024 року по 15 травня 2024 року (далі –Екоініціатива).

До участі в Екоініціативі запрошуються здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти.

Для участі в Екоініціативі необхідно зареєструватися (додаток 2) та надати посилання на відеороботу учасника на електронну  адресу ЗОЦЕНТУМ: kzzocentum@ukr.net до 15.05.2024 (до 17:00).

Умови участі в обласній учнівській  екоініціативі «Процвітай, моя земле» додаються (додаток 1).

Координатор заходу – завідувач екологічного відділу Кравцов Артем Олександрович, м.т. 066-398-29-49.