Обласний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»

Дата: 26.03.2024 16:17

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради протягом березня-квітня 2024 року буде проводити обласний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (далі – Конкурс).

Конкурс проводиться з метою виявлення та підтримки учнів закладів загальної середньої освіти віком від 9 до 11 років включно, які мають здібності до науково-дослідницької діяльності в галузі природознавства, формування пізнавальних інтересів, до природоохоронної діяльності, створення умов для творчої самореалізації.

Умови Конкурсу https://docs.google.com/document/d/11KcUaA19NMkSsB2HHt6ver5zK6ZTzx2K/edit?usp=drive_link&ouid=107689180127011868139&rtpof=true&sd=true

Для участі в заході необхідно до 4 квітня 2024 року надіслати заявку (додаток) та роботу учасника на електронну адресу kzzocentum@ukr.net.

Детальна інформація – за телефоном: (066) 398-29-49 (Кравцов Артем – координатор Конкурсу).