Обласний (заочний) етап Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета»

Дата: 26.03.2024 21:08

Комунальний  заклад  «Запорізький  обласний  центр  еколого-натуралістичної  творчості  учнівської  молоді»  Запорізької  обласної  ради буде проводити з березня по квітень 2024 року обласний етап Всеукраїнського юннатівського  природоохоронного руху  «Зелена  естафета» 2023-2024 н.р. (далі-Естафета).

Естафета буде проведена у два етапи:

• І (обласний) етап;

• до участі у ІІ (фінальному) етапі Естафети запрошуються колективи, які стали переможцями І (обласного) етапу;

До участі в Естафеті запрошуються учні 7-8 класів закладу загальної середньої освіти.

Командам-учасникам пропонується заздалегідь записати і надіслати до 30 квітня 2024 року на електронну адресу: kzzocentum@ukr.net :

• заявку про участь, яка заповнюється за формою (додаток 1);

• відеозапис (звіт-презентацію за трьома напрямками) тривалістю 7 хвилин  (додаток 2);

• відеозапис по дослідженнях з біотестування тривалістю 10 хвилин (додаток 3).

Для участі у ІІ (финальному) етапі індивідуальні запрошення будуть надіслані переможцям І (обласного) етапу, який пройде 11-12 червня 2024 року в офлайн або онлайн форматі у м. Львів.

З міркувань безпеки практична природоохоронна робота може здійснюватися при обов’язковому супроводі учнівської молоді відповідальними особами закладів освіти та після офіційного дозволу органів влади.

Детальна інформація – за телефоном: (066) 398-29-49 (Кравцов Артем Олександрович – координатор заходу).