Обласний заочний конкурс флешмобів «В єднанні сила й міць держави»

Дата: 29.02.2024 21:49

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради, з метою формування у підростаючого покоління національно-культурної ідентичності, привернення уваги до розвитку

міжнародних відносин у різних сферах суспільного життя, національно- патріотичного світогляду, пропаганди європейських цінностей та демократичних принципів державного устрою, розвитку творчих здібностей та підтримки обдарованих дітей  з 01 квітня до 08 травня 2024 року буде проводить обласний заочний конкурс флешмобів «В єднанні сила й міць держави» (далі - Конкурс).

До участі у Конкурсі запрошуються здобувачі освіти закладів загальної середньої   освіти  віком від 6 до 23 років включно.
Інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення обласного конкурсу флешмобів «В єднанні сила й міць держави»