Обласний заочний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Запорізькі Викрутаси»

Дата: 29.02.2024 21:40

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради,

з метою популяризації хореографічного мистецтва серед дітей та молоді, прищеплення естетичних ідеалів і почуття прекрасного, формування високої індивідуальної етичної культури, збереження і розвитку народних традицій та національного фольклору, пошуку та підтримки талановитих і обдарованих хореографічних колективів,  з 01 квітня до 30 вересня 2024 року буде проводити обласний заочний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Запорізькі Викрутаси» (далі - Фестиваль) в рамках Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької хореографії «Падіюн-Євро-Данс».

До участі у конкурсі запрошуються здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти та молодь  віком від 6 до 23 років включно.

Інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення обласного заочного фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Запорізькі Викрутаси»