Конкурс наукових рефератів

Дата: 22.02.2024 12:32

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради з метою пошуку і підтримки талановитої учнівської молоді; поглиблення і систематизації шкільних знань з екології; виховання відповідального ставлення до природи та формування навичок написання академічних текстів у науковому стилі протягом лютого-квітня проводить щорічний обласний заочний конкурс наукових рефератів (далі – Конкурс).

У 2024 році тема Конкурсу – «Екологічні проблеми обміління Каховського водосховища».

До участі в Конкурсі запрошуються здобувачі освіти 8-10 класів закладів загальної середньої освіти – потенційні учасники конкурсу МАН та інших інтелектуальних змагань.

Конкурсні роботи надсилати до 10 квітня 2024  року в електронному вигляді з поміткою «Конкурс наукових рефератів» на адресу: tktatvas@gmail.com