Зустріч з поліцейським офіцером Михайло-Лукашівської сільської ТГ

Дата: 01.06.2023 12:36

Від сьогодні у закладах освіти Михайло-Лукашівської сільської ради розпочинаються літні канікули.

Найголовніше зараз, щоб вони були безпечними.

З метою упередження дітей від нещасних випадків у період літніх канікул, в останні дні навчання було проведено #дні_Поліцейського_Офіцера_Громади у закладах освіти.

Під час проведення онлайн-зустрічей із здобувачами освіти Андрей Корнет , поліцейський офіцер Михайло-Лукашівської сільської ТГ, нагадав правила дорожнього руху, правила перебування на водоймах, про мінну безпеку, про шкідливі звички. Було обговорено презентацію "10 головних правил безпеки" та проаналізовано різні життєві ситуації, переглянуто мультиплікаційний фільм про стосунки, які призводять до конфліктів та суперечок, а також розглянуто інші важливі теми.

Учні мали можливість задати питання і отримати на них відповідь.

Тож бажаємо, щоб літні канікули пройшли безпечно, всі діти були живі та здорові.

Для кожного повинні стати девізом слова:

"МОЯ БЕЗПЕКА- В МОЇХ РУКАХ"

Будьте обережні, бережіть себе.