ІІІ серпнева конференція освітян Михайло-Лукашівської сільської ради

Дата: 30.08.2023 12:10

28 серпня 2023 року, відбулася ІІІ серпнева конференція освітян Михайло-Лукашівської сільської ради, яка розпочалася ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЮ хвилиною мовчання за загиблими героями внаслідок збройної агресії російської федерації.

Було розглянуто такі питання:

1) Аналіз діяльності закладів освіти Михайло-Лукашівської сільської ради у 2022-2023 н. р

2) Про готовність закладів освіти Михайло-Лукашівської сільської ради до нового 2023-2024 н. р.

В умовах воєнного стану дуже складно забезпечити якість освітнього процесу.

Директор Московської гімназії Наталія Яременко поділилася досвідом роботи закладу " Про організацію освітнього процесу у 2022-2023 н. р. ", заступник директора Московської гімназії Надежда Басарукина - "Організація виховної роботи в закладі", педагог-організатор Фоменко Світлана презентувала " Як досягти високих результатів у конкурсах "

За результатами роботи у 2022-2023 н. р. здобувачів освіти, які посіли від 10 до 20 призових місць в обласних етапах конкурсів (учнів Московської гімназії - Фокіну Антоніну, Білого Остапа, Авраменко Мілану, Болотову Алевтину, Валько Діану, Гущу Богдана, Плотникову Поліну, Харьковську Орину, ученицю Максимівського ліцею - Білецька Кароліну) , педагогічних працівників Московської гімназії, які підготували від 30 до 109 переможців (Линник Олена Линник , Світлана Демченко ,Чив'ягу П. П., Фоменко С. В.)та заклад, який підготував найбільшу кількість переможців (Московську гімназію) було відзначено та нагороджено кубками.

За креативний підхід у здійсненні освітнього процесу в умовах воєнного стану (навчання вдома) вчителю Привільненської гімназії Раїса Сарана та Московської гімназії Олена Линник було вручено подяки.

Родзинкою заходу стало вручення сільським головою Елена Байдукова кожному закладу освіти СЕРТИФІКАТУ на 10 000 для придбання предметів та матеріалів на покращення матеріально-технічної бази закладу.

В свою чергу, освітяни Михайло- Лукашівської ТГ дякують сільському голові за постійну турботу та підтримку галузі.

З матеріалами конференції можна буде ознайомитися у наступних дописах.