Всеукраїнський проєкт «Мішечок»

Дата: 10.04.2023 09:01

Запрошуємо учнів закладів загальної середньої освіти до участі у Всеукраїнському проєкті «Мішечок», який триває з 03.04.2023 по 12.05.2023.

Шийте багаторазові торбинки з вживаних речей, користуйтесь ними в побуті, надихайте своїми діями оточуючих, рятуйте планету від надмірного засмічення пластиком починаючи зі своєї родини.

Зробіть фото/відео вашого виробу, опублікуйте у соціальних мережах.

У межах проєкту відбудеться конкурс серед закладів загальної середньої освіти  з індивідуальними та колективними номінаціями. Головний подарунок отримає навчальний заклад, учні якого пошиють найбільшу кількість мішечків, – принтер для сублімаційного друку.

Для колективних учасників додатково необхідно ознайомитися з положенням та заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/m7rshgNk7Nfx1VvVA до 12 травня 2023 року включно.

Результати проєкту опублікують на сайті www.schoolrecyclingworld.org 19 травня 2023 року.

ПОЛОЖЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЄКТ «МІШЕЧОК»