Обласна благодійна акція «З любовʼю до матусі»

Дата: 27.03.2023 14:29

Запрошуємо до участі у Обласній благодійній акції «З любовʼю до матусі».

До участі   запрошуються учні закладів загальної середньої  освіти  віком від 6 до 21 року.

Для участі в акції необхідно підготувати малюнки-листівки з віршами, побажаннями або легендами про мам, виконані у будь-якій техніці: гуаш, масло, кольорові олівці, фломастери тощо.

Малюнки-листівки необхідно надіслати до 24.04.2023 року за адресою: 69036, м. Запоріжжя, пр. Маяковського, 14, комунальний заклад «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради, з поміткою: обласна благодійна акція «З любовʼю до матусі».

Інформаційні рекомендації щодо проведення Обласної благодійної акції «З любовʼю до матусі» з нагоди відзначення та вшанування Дня Матері серед дітей та учнівської молоді області та міста