Обласний конкурс-виставка декоративно-ужиткового, образотворчого та фотомистецтва «Живи, Україно, прекрасна та сильна!»

Дата: 23.03.2023 15:33

Запрошуємо  дітей та учнівську молодь до участі у обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового, образотворчого та фотомистецтва «Живи, Україно, прекрасна та сильна!», який  проводиться з 01 квітня до 01 серпня 2023 року,  за номінаціями: декоративно-ужиткове, образотворче та фотомистецтво.

Роботи буде розглянуто в трьох вікових категоріях:

молодша група (6-10 років);

середня група (11- 14 років);

старша група (15 – 21 років)

До 01 серпня 2023 року учасники  надсилають у роздрукованому вигляді загальну заявку на участь за номінаціями та виставкові експонати будь-якою поштою з кур’єрською доставкою за адресою: 69036, м. Запоріжжя, пр. Маяковського, 14 комунальний заклад «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради з позначкою На конкурс «Живи, Україно, прекрасна та сильна!»

Інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення обласного конкурсу-виставки декоративно-ужиткового, образотворчого та фотомистецтва «Живи, Україно, прекрасна та сильна!»