Весняний проєкт "MriyDiy Proekt Camp"

Дата: 21.03.2023 18:13

Запрошуємо учнів від 10 до 16 років до участі у Весняному проєкті "MriyDiy  Proekt Camp", який буде проходити онлайн, з 28 березня по 1 квітня 2023 року.

Проєкт реалізується за ініціативи Благодійного фонду «СпівДія», спільно з Освітньою фундацією «МрійДій», за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Міністерства молоді та спорту України

MriyDiy Project Camp - це 5 днів (10 годин) занурення у світ проєктної діяльності та найбільш динамічної професії із шаленим попитом на ринку праці – проєктний менеджер. Учні почують та побачать на реальних прикладах, що таке проєктний менеджмент, і дізнаються про світ, що оточує ефективних проєктних менеджерів: командотворення, маркетинг, комунікації, пошук ресурсів тощо.

Не менш важливою складовою будуть майстер-класи про навички ХХІ століття, які необхідні учням для успіху в умовах сучасного глобалізованого інформаційного світу.

Також у програмі (додається):

- історії успіху випускників MDPS;

- майстер-клас для батьків;

- зустріч з головою Ради Фонду Президента України з питань освіти, науки та спорту;

- запрошення учасників на безоплатне навчання у MriyDiy Project School, що стартує у квітні!

Кількість місць обмежена, тому важливо вчасно подати заявку: https://forms.gle/NEemjY3aT4H5TT9P8.