VІІ щорічний Всеукраїнський національно-патріотичного конкурс «Ми – Патріоти України!»

Дата: 15.02.2023 10:27

Запрошуємо до участі у VІІ щорічному Всеукраїнському національно-патріотичного конкурсі «Ми – Патріоти України!».

«Шкільний портал» пропонує навчальним закладам та учням долучитися до VІІ щорічного Всеукраїнського національно-патріотичного конкурсу «Ми – Патріоти України!» <http://testportal.ucoz.com/index/konkurs_quot_mi_patrioti_ukrajini_quot/0-26>

До участі запрошуються учні 1 - 11 класів.

Конкурс включає в себе завдання різного рівня та об'єднує в собі питання з *історії*, *географії*, *мови та літератури України*.

Вартість участі для кожного учасника коштує *20 грн.* Мінімальна кількість учасників від навчального закладу – *6 учнів*, максимальна – не обмежена. Учасники отримають електронні сертифікати різних ступенів. Електронним сертифікатом також буде нагороджено учителя, який здійснюватиме функції куратора.

Як і в попередні роки, завдання подаються завдяки комп'ютерній програмі, яку необхідно буде завантажити з сторінки сайту в конкурсний день.

Заявку потрібно подати до кінця доби 10 березня.

*Увага!* Якщо в період проведення конкурсу навчальні заклади будуть перебувати на дистанційному навчанні, дозволяється проводити конкурс дистанційно.

*Якщо у Вас виникли питання – напишіть на електронну скриньку * *zno.probne@gmail.com* <zno.probne@gmail.com>