Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді  «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Дата: 09.02.2023 12:38

Запрошуємо з 13 лютого до 28 квітня 2023  року взяти участь в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді  «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (онлайн) (далі – Конкурс).

Для участі у Конкурсі запрошуються  здобувачі освіти закладів дошкільної, загальної середньої  освіти віком з 6 до 18 років включно.

Для участі у заході необхідно у термін  з 13 лютого до 31 березня 2023 року надіслати заповнену електронну заяву за посиланням https://forms.gle/E6Fkq8hs4prWSCsi6 згідно з інформаційно-методичними рекомендаціями обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді  «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».

Лист Департаменту освіти і науки ЗОДА від 07.02.2022 № 02.2-16/115 "Про проведення обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді  «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».