Обласний етап Всеукраїнського Інтернет- часопису «ДІТИ-ГЕРОЇ»

Дата: 30.01.2023 23:14

Запрошуємо до участі у обласному етапі Всеукраїнського Інтернет-часопису «ДІТИ-ГЕРОЇ».

Термін з 27 січня по 10 лютого 2023 року.

Запрошуємо учнівську молодь закладів загальної середньої освіти до участі у створенні Інтернет-часопису.

Матеріали надсилати у вигляді слайд-шоу чи презентації у форматі відео участі підростаючого покоління у плетінні сіток, збиранні коштів (донати), допомозі пораненим, виготовленні окопних свічок і інших ініціативних діях,  в яких долучення дітей до великих справ є доказом наступності поколінь у справі державотворення та захисту України.

Часопис, обсягом 5-7 хвилин, має бути самостійним за змістом (не викачаним з Інтернету), без посилань на хмарні сховища.

Текстова частина подається державною мовою з урахуванням вимог сучасного українського правопису.

Представлені матеріали повинні мати: ПІБ, вік автора, клас, назва роботи, повна назва навчального закладу (без скорочень) із зазначенням області, міста, району, ОТГ, прізвище керівника та телефон. Для участі в конкурсі від кожного закладу освіти приймається не більше ніж 1 творча робота.

Матеріали Конкурсу надсилати до 10 лютого 2023 року на електронну адресу nata.avramko@gmail.com.

Детальна інформація – за телефоном: (097) 807-12-91 Наталія Вікторівна Авраменко – координатор заходу.