Увага! Обласний етап Всеукраїнського конкурсу  «Юний дослідник»

Дата: 27.01.2023 20:58

Запрошуємо до участі в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу  «Юний дослідник», який  проводиться з січня по  квітень 2023 року

Мета конкурсу: залучення учнів закладів загальної середньої  до проведення дослідницької роботи з різних напрямів біології (природознавства), розвитку та удосконалення вмінь ведення фенологічних спостережень, займатися експериментально-дослідницькою роботою в галузі біології (природознавства).

До участі  в Конкурсі запрошуються учні 4-6 класів закладів загальної середньої  освіти,  .

Конкурс проводиться у два етапи:

· I етап відбірковий (обласний) -  до 21 квітня 2023 року.

· II етап Всеукраїнський (дистанційно) – у травні 2023 року.

Роботи учасників Конкурсу надсилаються на  електронну адресу kzzocentum@ukr.net  комунальний заклад «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради до 21.04.2023 року (обов`язково з поміткою  «Юний дослідник»).

Детальна інформація – за телефоном: (050)721-37-30 (Тетяна Миколаївна Ухабатова – координатор конкурсу).

Інформаційно-методичні матеріали щодо участі в Конкурсі

Матеріали учасників обласного етапу будуть оприлюднені на сайті www.zocentum.com

Кращі матеріали будуть відправлені до Національного еколого-натуралістичного центру для участі у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу «Юний дослідник» у м. Київ.

Детальна інформація – за телефоном: (050)721-37-30 (Тетяна Миколаївна Ухабатова – координатор акцій).