УВАГА! Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу "Український сувенір"

Дата: 29.12.2022 11:08

Запрошуємо до участі у обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу "Український сувенір" . який триватиме з 27 грудня 2022 року до 10 січня 2023 року .

До участі у Конкурсі запрошуються як окремі учні, так учнівські колективи закладів загальної середньої освіти.

Інформацію щодо умов участі в Конкурсі розміщено на сайті комунального закладу «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради - zocentum.com (розділ нормативні документи - положення та умови).

Матеріали на Конкурс надсилаються у термін до 10 січня 2023 року за адресою: 69068, м. Запоріжжя, вул. Чарівна, 11, комунальний заклад «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради, з поміткою «Український сувенір».

У зв’язку з військовим станом та карантинними обмеженнями конкурсні роботи приймаються тільки через поштові послуги з кур’єрською доставкою за рахунок відправника.

Контактна особа у Центрі: Авраменко Наталія Вікторівна, 097-807-12-91