Про організацію та проведення курсу «Таємниці природи України у минулому» в рамках Всеукраїнського проекту «Крок до науки» для дітей 10-14 років

Дата: 24.11.2022 12:30

З 01 до 22 грудня 2022 року буде проведено курс «Таємниці природи України у минулому» в рамках Всеукраїнського проекту «Крок до науки» для дітей 10-14 років.

До участі запрошують здобувачів освіти 5-9 класів закладів загальної середньої освіти.

Для реєстрації потрібно до 30 листопада 2022 року заповнити онлайнанкету за посиланням: https://cutt.ly/kMojUKp.

Програмою курсу передбачено інтерактивні лекційні заняття, відповіді на запитання тощо. Слухачі поглиблять знання про давній світ природи України. За результатами навчання учасники отримають сертифікати.

Навчання буде здійснюватися з використанням дистанційних технологій у режимі онлайн на платформі «Zoom» (доступ до відповідного електронного ресурсу буде надісланий учасникам на електронні адреси, зазначені під час реєстрації до 01 грудня). Лекції проходитимуть щочетверга о 17.00. Тривалість заняття - 60 хв.

Детальна інформація за телефоном: (098) 434-50-77 Світлана ШВЕЦЬ.