Проєкт щодо безоплатного навчання дітей (1-11 клас), які опинились в складних життєвих обставинах, потребують допомоги.

Дата: 23.11.2022 08:12

Разом із закладом середньої загальної освіти «Атмосферна школа» м.Київ (рік навчання 30000 грн.) УЮП реалізовується проєкт щодо безоплатного навчання дітей (1- 11 клас), які опинились в складних життєвих обставинах, потребують допомоги.

Про проєкт

Заклад освіти здійснює свою діяльність відповідно до встановлених законодавством України освітніх норм, видає атестат державного зразка. Тобто – це школа, але навчання в ній здійснюється не відвідуючи. До даного проєкту планується залучити дітей, які найбільше цього потребують. Навчання безоплатне на весь період, тобто з 1 по 11 клас (вік дитини не має значення). Нам необхідно від вас 10- 15 кандидатів для навчання в даному ЗЗСО:
- Дітей які дійсно будуть навчатися, при цьому їх батьки, заберуть документи з ЗО, в якому дитина навчається зараз, та переведуть її в зазначений заклад;
- Дитина повина мати статус ВПО, СЖО, потребувати допомоги. Але її батьки повинні бути відповідальними, та забезпечити її навчання.
- Необхідно також розуміння, чи є інтернет та ПК, планшет.