Про проведення Всеукраїнського форуму учнівської молоді «Кращі практики природознавців»

Дата: 02.11.2022 11:04

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському форумі учнівської молоді «Кращі практики природознавців»

З метою розвитку учнівського дослідництва, Національний еколого- натуралістичний центр учнівської молоді МОН України ініціює проведення Всеукраїнського форуму учнівської молоді «Кращі практики природознавців» 23-24 листопада 2022 року (умови додаються).

Захід проводиться в онлайн форматі.

До участі в заході запрошуються команди творчих учнівських об’єднань еколого-натуралістичного напряму загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. До складу команди входять 6 осіб: 5 учнів та 1 керівник. Кожний регіон представляє одна команда.

Детальна інформація – за телефоном 0997916925 – Ткаченко Тетяна Василівна).

Для участі у форумі необхідно до 08 листопада 2022 року подати заявку в електронному вигляді на адресу: kzzocentum@ukr.net (тема листа «Форум учнівської молоді»).

Заклад освіти може запропонувати свою команду з 5 учнів і 1 керівника, або команда Запорізької області буде складатися з учнів різних закладів освіти на конкурсній основі (зразок заявки додається).