Обласний етап Всеукраїнського VI конкурсу «Гуманне ставлення до тварин»

Дата: 28.10.2022 10:36

Запрошуємо до участі у обласному етапі Всеукраїнського VI конкурсу «Гуманне ставлення до тварин», який проводиться

Метою конкурсу є популяризація гуманного ставлення до тварин в суспільстві, насамперед серед учнівської молоді.

До участі у Конкурсі запрошуються учні 1-3 та 4-6 класів закладів загальної середньої освіти та вихованці закладів позашкільної освіти відповідного віку.

Положення та умови проведення щодо участі і проведенні Конкурсу розміщені на сайті комунального закладу «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради www.zocentum.com (розділ – нормативні документи/положення та умови).

Матеріали учасників Конкурсу надсилати на  електронну адресу nata.avramko@gmail.com.

Детальна інформація – за телефоном: (097)807-12-91 Наталія Вікторівна Авраменко – координатор заходу.