Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді

Дата: 27.10.2022 09:09

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській краєзнавчій конференції учнівської молоді

25 листопада 2022 року у м. Харкові в режимі онлайн відбудеться Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді «Шляхами мандрів Григорія Сковороди», присвячена 300-річчю від дня народження Г.С. Сковороди (далі - конференція).

До участі у конференції запрошуються учні, вихованці закладів загальної середньої освіти  (за викликом організаторів). Програмою конференції передбачається робота секцій за такими напрямами: «Маршрути туристських походів», «Маршрути краєзнавчих експедицій», «Технологічні карти навчально-тематичних екскурсій».

Додаткова інформація за телефонами: у м. Харкові (057) 392-14-82,    (066) 323-62-63 - Алла Кривопустова, у м. Києві (044) 238-06-67 -

Наталія Майдебура.

Умови проведення конференції розміщені на сайті УДЦНПВКТУМ у розділі «Краєзнавство».