Обласний етап заочного Всеукраїнського родинного конкурсу "Український коровай"

Дата: 20.09.2022 16:47

Центром еколого-натуралістичної творчості оголошується проведення з вересня 2022 року до 31 жовтня 2022 року обласного етапу заочного Всеукраїнського родинного конкурсу «Український коровай»  (далі - Конкурс).

До участі в конкурсі запрошуються учні, вихованці закладів загальної середньої, позашкільної освіти. Конкурсна робота може бути індивідуальною або колективною.

Учасники Конкурсу надсилають український коровай з етикеткою (на вибір коровай урочистий, коровай до свята, коровай весільний, коровай шанувальний та інші)  або фото учасника разом з випеченим власним хлібним виробом до 31 жовтня 2022 року на адресу Центру: 69068, м. Запоріжжя, вул. Чарівна, 11, КЗ «ЗОЦЕНТУМ» ЗОР, kzzocentum@ukr.net (обов'язково вказати з доставкою, посилки з післяплатою не приймаються).

Керівникам органів управління освітою прохання розповсюдити інформацію та сприяти участі учнівської молоді в Конкурсі.

Інформаційно-методичний лист про умови проведення Конкурсу розміщено на сайті ЗОЦЕНТУМ: www.zocentum.com.

Конкурсні матеріали будуть передані в Музей хліба і авторам не повертаються. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (0612) 2805158, 097-169-74-84. Координатор конкурсу – Жабицька Анжела Геннадіївна.

ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ